Rettelser til adresselisten herunder?

Send en mail til Hans Jørgen på hjw@mail.tele.dk

 

1., 2. og 3. generation med børn

1. EBBA (se stamtræ)

Grete Overgaard (2.)
Ørre
7400 Herning

Margit Mølgård (2.)
Hjørringvej 295
9900 Frederikshavn
9848 5337
margitmolgaard@gmail.com

Gerda Mølgaard Jensen (2.)
Engvangen 8
8500 Grenå

Hans Erik Mølgaard Jensen (2.)
Strandkærvej 55
8700 Horsens
7564 3203 / 2819 7488
nh@stofanet.dk

Birgitte Mølgaard Jensen (3.)
Gislumvej 27A
9600 Aars
9862 1706

Merete Mølgaard Jensen (3.)
Vestre Fasanvej 29A, 1
8410 Rønde
8637 3774

2. INGER (se stamtræ)

Troels Friestad (Conny) (2.)
Sundgatan 5
N-3580 Hønefoss
Norge

Poul Stie Hansen (2.)
Agatvej 9, Tyrsted
8700 Horsens
7564 5848

Bente Stie Hansen (2.)
Tarmvej 192, Sdr. Bork
6893 Hemmet
7528 0547

Lone Stie Christensen (2.)
Posthaven 1
8500 Grenå
8622 6073 / 2337 3954
lonesc@tdcadsl.dk

Bolette Pedersen (3.)
Forsythiavej 36
8500 Grenå
8630 9879

Rie Toft (2.)
Kirkeltevej 53
3450 Allerød
4817 1840/6054 4048
rie@ahrensburg.dk

Kasper, Line (3.)

Bolette Stie Hansen (2.)
Kirkevej 21
7680 Thyborøn
9783 2007

3. REINHOLDT (se stamtræ)

Finn Graa Jakobsen (2.)
Kolonihavevej 22 B
7752 Snedsted
9839 2844/2044 5016
graa.jakobsen@mail.dk

Kasper Wolfbrandt Graa Jakobsen (3.)
Fyrrevej 3
9320 Hjallerup
9828 3360

Morten Graa Jakobsen (3.)
Thulebakken 37
9000 Aalborg

Margit Graa Lauridsen (2.)
Markvænget 30B
7700 Thisted
9792 4104

4. BETTY (Tulle) (se stamtræ)

Ilse Kristensen Mikkelsen (2.)
USA

Søren-Preben Hougaard (2.)
Voermøllevej 21
8370 Hadsten
8698 3802

Irma Graa Hougaard (2.)
Hobrovej 40, 1. tv
8900 Randers
8640 6665
irmagraa@get2net.dk

Karsten (3.)

5. KAJA (se stamtræ)

Marinus Brunsborg (2.)
Tyttebærvej 4
9530 Støvring
9837 1068 / 2147 3968
marb@mail.dk

Kristine Brunsborg (2.)
Svejbæk Søvej 14
8600 Silkeborg
4090 5077
krisoglars@jysk.com

Jacob, Mette (3.)

6. K.P. (se stamtræ)

Hans Jørgen Wulff (2.)
Jacobsmindevej 21
3050 Humlebæk
5151 1812
hjw@mail.tele.dk

Kasper Graa Wulff (3.)
Rudolph Berghs Gade 64
2100 Kbh Ø
2497 9979
kgwulff@gmail.com
Børn: Valdemar & Eskil

Ditte Graa Wulff (3.)
Mimersgade 23A
2200 Kbh N
2991 0491
dittegraa@gmail.com
Børn: Kaya & Leah

Jesper Graa Jakobsen (2.)
Søborghus Alle 28
2860 Søborg
4444 1802/2332 6025
jesper@graa.dk

Lene Graa Jennum (3.)
3258 7604
post@graatroest.dk
Børn: Rasmus & Felix

Martin Graa Jennum (3.)
Rundholtsvej 28.st. dør 1
2300 København S
6060 3498
martingraajennum@gmail.com
Børn: Asta & Aksel

Anne Johannisson (2.)
Skovbakkevej 9
3320 Skævinge
4828 6563/2571 9790
anneskovbakken@gmail.com

Mikkel Graa Johannison (3.)
Poppelalle 24
3500  Værløse
4498 0819/4232 3128
mikkelgraa@gmail.com
Børn: Matilde, Jacob & Freja

7. HOLGER (se stamtræ)

Kirstin Marie Jakobsen (1.)
Borreholmvej 4, Amtoft
7742 Vesløs
9799 3029

Uffe Graa Jakobsen (2.)

Line Graa Jakobsen (2.)
Ballerumvej 110
7700 Thisted
2371 7122
linegraa@sol.dk

Mathias, Mette (3.)

Kristine Graa Jakobsen (2.)
Jacobsmindevej 21
3050 Humlebæk
4016 7912
kristinegraa@gmail.com

Laurits Graa Jakobsen (2.)
Kirkely
Tømmerbyvej 203
7742 Vesløs
9799 3438 / 2896 3438
lauritsgraa@hotmail.com

Maja, Stine, Rasmus (3.)

8. LINE (se stamtræ)

Morten Graa Johanneson (2.)
Skogsgatan 18
S-89136 Örnskjöldsvik
Sverige
+46 6608 3440
arking@oviknet.com

Mette Graa Henningson (2.)
Hornsbruksgatan 7, 3
S-11734 Stockholm
Sverige
+46 7086 27291
mettehenningsson@hotmail.com

9. OLAV (se stamtræ)

Marianne Graa Kvist (2.)
Platanhaven 12
3400 Hillerød
4825 0609/3027 1426
mke@sport.dk

Ulrik, Jakob, Line (3.)

Birgitte Graa Jakobsen (2.)
Stævnen 82
3070 Snekkersten
4922 2428
birgittegraa@gmail.com

Morten, Mette (3.)

10. LONE (se stamtræ)

Lone Graa Andersen (1.)
Algade 27
9690 Fjerritslev
9821 2396

Jesper Graa Andersen (2.)
Digtervænget 20
9550 Mariager
9854 1837 / 2028 2475
de_smaa_graa@mail.dk

Allan Graa Andersen (3.)
Parmagade 31 1.tv
2300 Kbh S
4120 7987
ag@straffeholdet.dk

Kenneth Graa Andersen (3.)
Ewaldsgade 6. 3
8000 Århus C
3511 2377 / 2369 3390

Christina Graa Andersen (3.)
Polensgade 2. 4.tv
2300 København S
5194 6057

Charlotte Bisgaard Andersen (2.)
Birkevej 8
7700 Thisted
5944 3664 / 2240 6921
charlotte-b@andersen.mail.dk

Henriette Bisgaard Andersen (2.)
Elmevej 26
7741 Frøstrup
9799 1215

11. HANS JØRGEN (se stamtræ)

Eva Graa Jakobsen (1.)
Purhøjvej 62
8783 Hornsyld
7568 1151
evajakobsen@yahoo.com

Lene Graa Rasmussen (2.)
Daldovervej 5
7183 Randbøl
7588 3073
lenegraa@gmail.com

Ole Graa Jakobsen (2.)
Ridderhatten 328
5220 Odense SØ
6615 4387